Máme nový web!

Ústav jižní a centrální Asie se připojil ke zbytku fakulty a uvedl v minulých dnech novou podobu svých webových stránek. Důraz je kladen na přehlednost a jednoduchost respektující grafickou podobu a funkcionalitu ostatních webů. Starý web bude ještě po nějakou dostupný, jeho vypnutí se však již blíží.

Snažili jsme se vytvořit strukturu, která by byla užitečná jak pro uchazeče, tak pro nové i stávající studenty a vyučující. Doufáme, že se Vám bude nový vzhled líbit tak jako nám.

Anglická verze stránek je také v plánu a do budoucna se můžete těšit mj. i na mailový newsletter.

Objevíte-li jakýkoli nefunkční prvek či chybnou informaci, neváhejte se ozvat jednomu z knihovníků (viz kontakty). Děkujeme!

Úvod > Oznámení > Máme nový web!