Letos otevíráme širokou nabídku bakalářských i magisterských oborů!

Pro zájemce o studium asijských jazyků a kultur máme letos skvělou správu. Letošní nabídka dostupných oborů je totiž vskutku široká!

Zajímá-li Vás Indie, můžete si vybrat mezi tamilštinou a hindštinou

Oblast Centrální Asie u nás reprezentuje zejména Mongolistika, která nabízí kromě současné chalchské mongolštiny, používané na území Mongolska i výuku mongolštiny klasické. Na výběr je také řada volitelných jazyků jako mandžuština, jakutština či například semináře starotureckého runového písma.

Tibet, to je „kapitola sama pro sebe“, a tak v našem kolegiu Tibetanistů rádi přivítáme jak studenty začínající, tak i pokročilé. Otevřeny jsou totiž bakalářské i magisterské studijní programy.

Nově jsme pak připravili i možnost studia Indonesistiky, která ve své aktuální podobě rozšířila nabídku oborů našeho ústavu v roce 2011/12.

Mnohé z našich oborů lze navíc studovat také dvouoborově, což představuje zajímavou možnost pro studenty např. lingvistiky, historie, etnologie, religionistiky a dalších.

Úvod > Aktuality > Letos otevíráme širokou nabídku bakalářských i magisterských oborů!